niedziela, 11 lutego 2018

Ostateczny zestaw RTV

Kilka dni temu wróciła do mnie sprzedana Nokia 500. Kupujący myślał, że to telefon z androidem i się rozmyślił. W sumie. Nawet dobrze. Jednak awaryjny telefon się przyda. Tablet udało mi się sprzedać za 179 zł (tablet, klawiatura oraz ładowarki), telewizor sprzedałem Znajomemu (też na działkę) za 169 zł (telewizor, ładowarki)... Dotychczasowe radio jednak ostatecznie odmówiło współpracy. 
Zdjęcie RTV robione Nokią
Zdjęcie RTV robione LG-kiem
Obecny zestaw wystarcza mi w zupełności. Jak widać wiele miejsca nie zajmuje. Przedstawiam go w dwóch wersjach - z telefonem Nokia oraz codziennym telefonem. 

Radio to podstawa. Musi być i już. Nieważne jakie. Dekoder, już prezentowałem. razem z codziennym telefonem to moja telewizja. Ładowarka samochodowa - kabel - wiadomo, do zasilania.  Power bank, no był i jest do dzisiaj. Telefon codzienny LG. Dla mnie to telewizor, odtwarzacz filmów, przeglądarka internetowa, GPS, aparat foto...Szkoda tylko, że bateria trzyma niecały dzień. Dlatego w sumie fajnie , że Nokia do mnie wróciła. Też nadaje się do przeglądania internetu, oglądania filmów, jakiś tam aparat foto ma. Taki smartfon ślamazara ;-) . Jednak w nim przynajmniej bateria trzyma 3-4 dni. Taki minimalistyczny zestaw wystarcza mi w zupełności. Już nie ma co zmieniać w nim i kombinować. Jest odpowiednik komputera, jest tv, jest radio, jest awaryjny telefon. Na co mi więcej. Prądu nie pobiera dużo, więc już nie muszę nigdzie po prąd się wybierać. 

2 komentarze:

  1. Cześć, sprawdz na allegro czy samej baterii do LG nie dostaniesz, może w tym kierunku warto sprawdzić, koszt nieduży a tel jak nowy...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za zainteresowanie i wskazówkę. W sumie faktycznie, przyznam szczerze, że nie wpadłem na to. Chyba faktycznie warto. Dziękuję za wskazówkę i pozdrawiam.

      Usuń